fbpx
Shopping Cart
tapeta Morskie opowieści

Jak urządzić pokój dla dziecka w stylu marynistycznym?

Styl marynistyczny ciągle wraca do łask. Pewnie dlatego, że łączy w sobie klasyczny granat i bazową biel ze wspomnieniami z wakacji. Pokój dziecięcy w stylu marynistycznym to świetny pomysł w pokoju rodzeństwa. Ten zestaw kolorów doskonale sprawdzi się w pokojach dziewczynek, jak i chłopców.

Czytaj więcej »
Fototapeta las

Jak dobrać tapetę do pokoju dziecka?

Korzystając z artykułu o tym, jak urządzić pokój dziecka zaplanowałaś już wstępnie aranżację. Wiesz już też, jak dobrać dodatki do pokoju dziecięcego. Masz pewnie też już świadomość, że najlepszym sposobem na stworzenie spójnego stylistycznie i kolorystycznie pokoju dziecka jest wybór kolorów bazowych i elementu wiodącego – np. tapety. Jak w takim razie wybrać tapetę do pokoju dziecięcego? Czym się kierować? Na co zwrócić uwagę?

Czytaj więcej »
tapeta Nocowanie

Jak urządzić pokój dziecka? – PORADNIK

Chcesz urządzić pokój dla swojego dziecka, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać? Ten praktyczny poradnik pomoże Ci uporządkować Twoje myśli i stworzyć fajną i przemyślaną aranżację. Porady, którymi tutaj się dzielę, wynikają z mojego doświadczenia jako architekta wnętrz. Kartka i ołówek w dłoń, zaczynamy!

Czytaj więcej »