fbpx
Koszyk

Porady

pokój dziecka w stylu skandynawskim

Jak urządzić pokój dziecięcy w stylu skandynawskim.

Jasne kolory, naturalne materiały, ergonomiczne i funkcjonalne meble, wyraziste wzory, dużo tkanin i różnorodnego oświetlenia – to są wyróżniki stylu skandynawskiego. Pokój dziecięcy w stylu skandynawskim jest przytulny, spokojny i harmonijny, zachęca do odpoczynku i relaksu. Jak osiągnąć taki efekt w pokoju Twojego dziecka?

Czytaj więcej »
pokój w stylu dżungla

Jak urządzić pokój dla dziecka – pokój dżungla.

Tropikalny klimat, egzotyczne rośliny i zwierzęta – to wszystko na kilometr pachnie przygodą! Jeśli Twoje dziecko jest zafascynowane królestwem zwierząt, albo chcesz je zachęcić do rozwijania wyobraźni i sprawności fizycznej, warto zastanowić się nad stworzeniem pokoju dziecięcego – dżungli.

Czytaj więcej »
tapeta Morskie opowieści

Jak urządzić pokój dla dziecka w stylu marynistycznym?

Styl marynistyczny ciągle wraca do łask. Pewnie dlatego, że łączy w sobie klasyczny granat i bazową biel ze wspomnieniami z wakacji. Pokój dziecięcy w stylu marynistycznym to świetny pomysł w pokoju rodzeństwa. Ten zestaw kolorów doskonale sprawdzi się w pokojach dziewczynek, jak i chłopców.

Czytaj więcej »
Fototapeta las

Jak dobrać tapetę do pokoju dziecka?

Korzystając z artykułu o tym, jak urządzić pokój dziecka zaplanowałaś już wstępnie aranżację. Wiesz już też, jak dobrać dodatki do pokoju dziecięcego. Masz pewnie też już świadomość, że najlepszym sposobem na stworzenie spójnego stylistycznie i kolorystycznie pokoju dziecka jest wybór kolorów bazowych i elementu wiodącego – np. tapety. Jak w takim razie wybrać tapetę do pokoju dziecięcego? Czym się kierować? Na co zwrócić uwagę?

Czytaj więcej »