Autorzy grafik

Anna Ostrowska

Anna Ostrowska

Właściciel marki Lajka Studio. Architekt po Politechnice Krakowskiej. Mama dwójki szkrabów.

Do stworzenia tej strony zainspirowały mnie problemy, z jakimi się spotkałam podczas urządzania pokoju córki.

Nie znalazłam tapety, która byłaby odpowiedzią na moje oczekiwania. Musiałam sobie ją sama zrobić. I robię je dalej, tym razem z myślą o Was i Waszych dzieciach.

Zależy mi, by dzieci obcowały z pięknymi grafikami i w ten sposób uwrażliwiały się na piękno, rozwijały poczucie estetyki. Równocześnie grafiki te powinny być źródłem radości dzieci, rozwijać ich wyobraźnię, pozwalać bujać w obłokach.

Chcę wprowadzać do dziecięcych pokoi radość, pozytywną energię, barwy. Pamiętając jednocześnie, że pokój ten ma być również miejscem skupienia i odpoczynku. Takie zadania stawiam sobie i współpracującym ze mną grafikom.

Marcelina Wojtasik

Marcelina Wojtasik

Magister sztuki, magister komunikacji wizerunkowej. Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Uniwersytetu Wrocławskiego

Uczestniczka wielu wystaw indywidualnych i zbiorowych w kraju i za granicą. Stypendystka Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci i Młodzieży oraz trzykrotna stypendystka Rektora Uniwersytetu Adama Mickiewicza. Zajmuje się zawodowo grafiką komputerową, ilustracją i malarstwem. Lubi style mieszane, które nie wymagają korzystania tylko z jednego narzędzia i środka wyrazu. W swoich pracach porusza tematy emocji i uczuć, często inspiruje się naturą, filozofią i własnymi przeżyciami. Wiele jej projektów twórczych dotyczy poszukiwania swojego miejsca w życiu, realizowania i planowania marzeń.

Martyna Nejman

Martyna Nejman

Ilustratorka, która od dziecka interesuje się rysunkiem. Najpierw tradycyjnym, obecnie cyfrowym.
Inspiruje się miejscami, ludźmi i ich historiami, poznawanymi przy wspólnych posiłkach.
W wolnym czasie doskonali umiejętności wspinaczkowe lub jeździ na rowerze.
Ostatnio dużo czasu spędza ze swoim ukochanym psem, którego uratowała ze schroniska.
Jeśli tylko pogoda na to pozwala, ucieka z miasta, najchętniej w swoje ulubione góry - Tatry.

Marta Głowacka

Marta Głowacka

Żyją we mnie dwie natury: techniczna, z czarnobiałymi liniami i estetyczna, kolorowa. Doceniam i delektuję się sztuką w różnej formie (film, teatr, muzyka i śpiew), ale artystyczna natura nie przeszkadza mi w zagłębianiu się w ścisłą informatykę, którą studiuję.
Moim kultowym zajęciem jest wymyślanie sobie jakiegoś projektu i konsekwentne dążenie do jego wykonania. Gdy widzę w czymś cel, mogę siedzieć nad nim godzinami, nie czując upływu czasu.
Gdybym miała się określić trzema słowami wybrałabym: kreatywna, wszechstronna i ambitna.

Dołącz do nas

Jesteś grafikiem i chcesz razem z nami tworzyć bajeczne światy? Daj nam znać - najlepiej podsyłając również swoje portfolio 🙂