Wizja

Przedstawiamy kolekcję tapet skierowaną przede wszystkim do najmłodszych. Co je wyróżnia? Malarskość, bajkowość, szeroka kolorystyka


Chcemy wprowadzać do dziecięcych pokoi radość, pozytywną energię, barwy. Pamiętając jednocześnie, że pokój ten ma być również miejscem skupienia i odpoczynku.


Zależy nam, by dzieci obcowały z pięknymi grafikami i w ten sposób uwrażliwiały się na piękno, rozwijały poczucie estetyki. Równocześnie grafiki te powinny być źródłem radości dzieci, rozwijać ich wyobraźnię, pozwalać bujać w obłokach.


Szczególną uwagę zwracamy na bezpieczeństwo i ekologiczny charakter naszych wyrobów. Dlatego zdecydowaliśmy się na najnowocześniejszy druk lateksowy, dla którego bazę stanowi woda; oraz wyselekcjonowaliśmy podkłady nie zawierające PCV. Posiadamy wszystkie atesty, aby nasze tapety mogły być wykorzystywane także w instytucjach takich jak przedszkola, szkoły.


Każdą tapetę możemy spersonalizować poprzez:

  • dopasowanie wymiarów tapety
  • przemieszczenie poszczególnych elementów, odbicie lustrzane grafiki
  • druk na wybranym podkładzie
  • Cięcie “krawędź w krawędź” (standardowo) lub z zakładką

Możemy również zaprojektować tapetę na życzenie (może Twoje dziecko ma jakiś ulubiony albo wymarzony motyw?) – koszt takiej usługi to dodatkowe 300 zł.


Szukasz specyficznego materiału? Możemy zaproponować materiały spoza standardowej oferty.

Zapraszamy do bezpłatnych konsultacji z architektem. Oferujemy także kompleksowe projekty wnętrz pokoi dziecięcych.