Tapety z balonami

Tapety z balonami, czyli co wybrać do pokoju dziecka?

Urządzanie dziecięcego pokoju to spore wyzwanie. W ofertach sklepów wnętrzarskich znajdziemy tapety z balonami, zwierzętami i tapety roślinne. Kiedy warto postawić na dziecięce tapety z balonami? Motyw balonów jest piękny i bajkowy. To idealna opcja dla szalonych dzieciaków, które kochają przygody. Dzięki temu, że na ścianie pojawi się coś niecodziennego, maluch co rano będzie wyruszał w podróż do krainy swojej wyobraźni. Niemożliwe stanie się możliwe, a jego kreatywność poszybuje w górę. Tak urządzone wnętrza sprzyjają rozwojowi. Jest w nich łatwo o skupienie, czy to na zabawie, czy też na nauce.

Tapety z motywem balonów – dla chłopca czy dla dziewczynki?

Lot balonem i unoszenie się w przestworzach są marzeniami jednych i drugich. Ten motyw nie jest zarezerwowany tylko dla jednej płci. Tapety z motywem balonów będą świetnym rozwiązaniem do pokoju dziewczynki. Spiszą się także jako tapety dla chłopców. Od kolorystyki i stylistyki konkretnego modelu będzie zależało jego przeznaczenie.

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Dlaczego tapety dziecięce to dobry wybór?

Tapety dziecięce w przeciwieństwie do popularnych i często kładzionych na ściany farb – są oryginalne, niebanalne i niecodzienne. Dzięki temu, że w sklepie z tapetami dla dzieci Lajka Studio macie możliwość dostosowania tapety do swojego pomieszczenie, jest ona niepowtarzalna. Możecie przesuwać poszczególne elementy i dopasowywać je do wymiarów swoich ścian, mebli itp. Jest to najlepszy wybór, ponieważ stanowi świetne tło dla mebli i dodatków, które wybraliście, aby ozdobić pokój dla dziecka.  Bajeczne tapety wprowadzają do pomieszczenia,  w którym zamieszka Wasza pociecha magię. Pobudzają wyobraźnie, dzięki czemu maluch czuje się jak w raju. Jest w swoim królestwie – bezpieczny i spokojny.