Tapety edukacyjne

Tapety edukacyjne do dziecięcego pokoju

Jak udekorować ściany w pokoju malucha? Zacznijmy od tego, że pokój musi spełniać przede wszystkim wymagania dziecka. Opinie rodziców jest ważna, ale nie najważniejsza. To dziecko spędzi tam najwięcej czasu. Nasz maluszek musi dobrze czuć się w swoich czterech kątach. Przestrzeń powinna być dopasowana do jego wielu, ale nie tylko. Wybierając tapety dziecięce, weźcie pod uwagę ulubiony kolor lub hobby swojej pociechy. Pamiętajcie, że dobrze gdyby były to tapety edukacyjne, które wniosą coś do życia Waszego dziecka.

Tapety edukacyjne – czego uczą dziecka?

Właściwie wszystkiego! Kreatywności, pobudzania swojej wyobraźni, empatii w stosunku do ludzi i zwierząt. Historia, którą dziecko widzi na fototapecie dziecięcej, może mieć naprawdę ogromny wpływ na jego rozwój. W przypadku mniejszych dzieci tapeta pozwoli im nauczyć się kolorów lub gatunków zwierząt (jeśli stawiacie przykładowo na tapety ze zwierzętami).  W sklepie Lajka Studio zajdziecie szereg tapet do pokoju dziecka, które będą pozytywnie wpływać na rozwój umiejętności i uczuć malucha.

Pokaż filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Pokój dla dziecka, a wybór tapety ściennej

Z punktu widzenia każdego rodzica, pokój dziecięcy to nie tylko piękne miejsce, które muszą skrupulatnie, gustownie i w najmniejszych detalach urządzić. To pomieszczenie, które musi spełniać szereg kryteriów. Powinno być ono funkcjonalne, łatwe w utrzymaniu porządku i w tym wszystkim dobrze, gdyby stylowo się prezentowało. Efekt finalny, jaki otrzymacie, będzie zależał od mebli, dekoracji i ścian, na jakie się zdecydujecie. W dziecięcym pokoju pięknie prezentują się tapety edukacyjne, które nie tylko wyglądają, ale także spełniają inne zadania. Te, które znajdziecie w ofercie bajecznych tapet z pewnością przypadną do gustu i starszym, i młodszym.

Lajka Studio i tapety dla dzieci – Twój strzał w dziesiątkę

Wybierając bajeczne tapety dla dzieci wykonujesz swój przysłowiowy strzał w dziesiątkę. Poza tym, że wyróżnia je niezwykle wysoka jakość, są także: niebanalne, niecodzienne i zaprojektowane przez polskich artystów.