Tapety dla chłopców

Jakie tapety dla chłopców będą najlepsze?

Urządzając pokój dziecięcy i wybierając idealne tapety dla chłopców potrzebujecie dużo cierpliwości. Z całą pewnością zaczniecie od szukania propozycji spójnych z zainteresowaniami Waszego małego przystojniaka. Na początek weźcie także pod uwagę tapety dziecięce z bohaterami ulubionych bajek. Warto przejrzeć również najbardziej modne w danym momencie motywy: samoloty, balony, zwierzęta. Tapeta dziecięca to świetny pomysł by odmienić wnętrze dziecięcego pokoju i stworzyć przestrzeń niecodzienną, oryginalną i taką, która sprawi radość Waszej pociesze.

Porozmawiaj z synem, kiedy wybierasz tapety dla chłopców!

Idealnie jest, kiedy dziecko bierze czynny udział w urządzaniu swojego pokoju. Warto, by syn angażował się w proces poszukiwania tapety dziecięcej oraz wybór pozostałych elementów do swojego pokoju. Przyda się także, kiedy wybieracie takich meble oraz dodatki. Rozmowa to połowa sukcesu. Jeśli uzgodnicie wybór tapety do pokoiku z maluchem, na pewno będzie on w efekcie zachwycony, a podczas remontu nie będzie mógł doczekać się już swoich nowych czterech kątów.

Pokaż filtry

Wyświetlanie 1–12 z 19 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 19 wyników

Tapety dla chłopców – jakie motywy sprawdzają się zawsze?

W chłopięcych wnętrzach pięknie prezentują się mocne, kontrastowe kolory. Są to m.in. zielenie, granaty, błękity. Warto pamiętać o fakcie, że bajeczna tapeta Lajka Studio nie może zdominować pomieszczenia. Najlepiej wygląda położona po jednej stronie pokoju. Koniecznie w połączeniu z gładkimi, jednokolorowymi ścianami i jasnym sufitem. Taka aranżacja wygląda bardzo elegancko, a jednocześnie ciekawie.

Nuda w pokoju chłopca – zapomnij o niej!

W swoich domach nierzadko stawiamy na stonowane barwy i minimalizm oraz prostotę. W królestwie naszego dziecka musi być inaczej. Dziecięce pokoje lubią mocne barwy. Dzieciństwo jest jedno i trzeba z niego korzystać na sto procent. Kolorowe i szalone. Takie powinno być. Dokładnie tak samo, jak tapety dla chłopców. Kreatywne, niebanalne i interesujące. W ofercie Lajka Studio znajdziecie modele, które świetnie pasują do tego opisu. Waszemu synowi na pewno skradnie serce tapeta Nocowanie lub Huśtozaur. Mały fan dinozaurów będzie nią oczarowany.